MISCELLANEOUS / Rugs / Ersari 4402034
nr 440 2034
Ersari
Lenght: ()
Tidigt 1900-tal, 108x185, jämnt slitage, even wear
3000
SEK 3000
Monday November 27 2006
at 16:00:00
Nov 27
TEMA Orientaliska mattor 4
Har du en eller flera äldre el
Read more about TEMA Orientaliska mattor 4